Naar de inhoud
Jan Prins in gesprek met Jochem Uytdehaage - luisterboek

Jan Prins in gesprek met Jochem Uytdehaage

Boekenreeks: Talentgesprekken

Categorie: Biografieën

AuteurJan Prins
VertellerJan Prins
ISBN9789464932515
Duur1 uur
Verschenendecember 2023

Over het luisterboek

Olympisch- wereld en Europees schaatskampioen Jochem Uytdehaage
Won twee keer goud (5 en 10 kilometer) met wereld records en één keer zilver (1.500 meter) op de Spelen van 2002 in Salt Lake City. Tegenwoordig geeft hij clinics, workshops en lezingen over vitaliteit. Hij is ook auteur van 'Opgeladen', een boek vol met tips om zo vitaal mogelijk te leven. De ideeën in zijn boek vormen ook de basis van een heel succesvolle cursus op Studytube.

Ook Jochem heeft weer een TMA talentenanalyse gedaan. Hij blijkt extreem hoog te scoort op de drijfveer Ambitie en Uitdaging. Het talent wat daar bij hoort is Prestatiegericht. Een prachtig talent voor een topsporter.

Een eerlijk en openhartig talentgesprek over zijn drijfveer om er altijd het maximale uit te willen halen met een Olympisch kampioen. Want "dat blijf je je hele leven", aldus Jochem.

Meer luisterboeken in de reeks Talentgesprekken

Meer luisterboeken van Jan Prins

Luisterboeken die je misschien ook leuk vindt